خانه » چگونه تست سئو به کاهش ریسک SEO شما کمک می کند

چگونه تست سئو به کاهش ریسک SEO شما کمک می کند

تست سئو برای کاهش ریسک

چند سال پر فراز و نشیب داشته ایم.، به طور مختصر. حتی اگر همه‌گیری جهانی بی‌سابقه را کنار بگذاریم، تورم بالای تاریخی، افزایش نرخ‌های بهره و رکودی در آینده را شاهد بوده‌ایم.

برای کسب و کارها، این محیط به معنای بودجه های فشرده تر و کارهایی با ریسک کمتر بوده. و این باعث می‌شود که ابتکارات بازاریابی بزرگ‌تر و جسورانه‌تر فروش سخت‌تری داشته باشند. در واقع، 71 درصد از CMO ها می گویند که بودجه کافی برای اجرای استراتژی خود در سال جاری نخواهند داشت.

بنابراین، این برای تیم های سئو چه معنایی دارد؟ از یک طرف، برای ارائه نتایج قابل انتساب بیش از هر زمان دیگری تحت فشار هستید. از سوی دیگر، شما نیز تحت فشار هستید تا هزینه ها را کنترل کنید.

و به همین دلیل است که در این محیط ریسک گریز، تست سئو مهم تر از همیشه است.

سئو شما به چه چیزی نیاز دارد؟

ابتدا، بیایید ببینیم که چگونه محیط اقتصاد کلان فعلی بر تیم های SEO تأثیر می گذارد.

از صحبت کردن به تیم‌های سئو در شرکت‌های بزرگ، سه چالش اصلی وجود دارد که همیشه می‌شنوم:

گرفتن نتایج قطعی تست

در حالی که بسیاری از تیم های بزرگتر سئو از نوعی تست سئو استفاده می کنند، این بدان معنا نیست که نتایج مورد نیاز آنها را ارائه می دهد. ممکن است متوجه شوید که نمی توانید تغییرات کافی را به سرعت آزمایش کنید.

یا نتایج شما واضح و قابل اجرا نیست. و اگر تست‌های شما آماری به مراتب بهتر از قبل را ارائه نمی‌دهند، به شکل‌دهی استراتژی سئوی شما کمکی نمی‌کنند.

نشان دادن ارزش افزایشی

با افزایش فشار بر بودجه، تیم های سئو باید کارهای بیشتری را انجام دهند تا نتایج خود را دقیق تر از همیشه ثابت کنند. تأخیر در نمایش نتایج می تواند به سختی توجیه شود. اما نشان دادن تأثیر شما در هفته ها و ماهای آینده می تواند چالش مهمی باشد.

گزارش دادن به کسب و کار

کسب‌وکارها به طور فزاینده‌ای انتظار دارند که تیم‌های سئوی آنها گزارش‌های مشخص و دقیق را بر اساس هر ایده و ابتکار جدید ارائه دهند. این به معنای استفاده از ابزارهایی است که به شما امکان می دهد تأثیر هر تغییر را ردیابی کنید، کاری که بسیاری از تیم ها هنوز انجام نداده ویا نمیدهند.

هر یک از این چالش‌ها یک مبنای اساسی دارند: نیاز به ارائه نتایج واضح و قابل تأیید از استراتژی SEO شما.

برآورده کردن این تقاضا به معنای توانایی ردیابی تأثیر هر ایده است. اما همچنین به معنای از دست دادن تغییرات بزرگ و شناسایی تیم و شرکت های بزرگ در بیزنس است. به هر حال، ردیابی نتایج شما کمکی نمی‌کند، اگر آن نتایج، پیشرفت‌هایی را که انتظار دارید نشان ندهند.

به همین دلیل است که یک برنامه تست سئو در حال حاضر ضروری است. اما چگونه می‌توانید آزمایش را به روشی اجرا کنید که به وضوح خواسته‌های شما را برآورد کند؟

چگونه تست سئو به پروژه های SEO شما کمک می‌کند؟

نمی توان آن را انکار کرد. بازی های جسورانه سئو به بودجه قابل توجهی نیاز دارد. و در حالی که در حال حاضر این یک درخواست بزرگ است، برای وب سایت های بزرگتر که در حال حاضر عملکرد خوبی دارند. جایگزین کمی وجود دارد. در نهایت، پروژه های کوچکتر نمی توانند آنچنان که باید حرکت کنند.

با این وجود، شروع یک پروژه بزرگ سئو می تواند به سرمایه گذاری قابل توجهی مانند زمان، پول و سرمایه نیاز داشته باشد. اگر در حال تلاش برای ایجاد یک برنامه تست سئو قوی به طور همزمان هستید، این می تواند بار اضافی به نظر برسد.

اما اگر طرح خود را به درستی ساختار دهید. تست سئو می‌تواند شروع پروژه‌های جاه‌طلبانه سئو را بسیار آسان‌تر کند. این به این دلیل است که می تواند به عنوان یک استراتژی کاهش ریسک کار کند. تا زمانی که آن را درست ارائه کنید.

روش چهار مرحله ای تست سئو

برنده های سریع هزینه پروژه را پرداخت می کنند

شما چشم انداز بزرگی برای پروژه خود دارید – یک هدف بلندپروازانه که تأثیری دگرگون کننده بر تجارت خواهد داشت. طبیعتاً این یک فروش سخت است. متأسفانه، سئو پر از پروژه‌هایی است که بیش از حد وعده می‌دهند و کمتر ارائه می‌کنند. شک و تردید در مورد بازده بزرگ قابل انتظار است.

اما اگر با نشان دادن پروژه قوی و استراتژی درست شروع کنید می تواند با اطمینان هزینه خود بسته به بودجهدر نظر گرفته شده تخصیص دهید. این به شما یک مبنای محکم برای شروع می دهد. در بدترین سناریو، شما همچنان هزینه های خود را پوشش خواهید داد.

ما اغلب در مورد این مرحله اول از نظر عقب ماندگی هایی که اکثر تیم های SEO دارند صحبت می کنیم. برای مثال شما از پنج مورد اخیر سئو که انجام داده اید ایده هایی را در فعلا انجام نداده اید و فقط زمان و منابع لازم برای اجرای آنها را ندارید.

بخوانید : تهیه چک لیست سئو سایت

دستاوردهای بهره وری بیشتر مزایای تجاری را فراهم می کند

بخش دوم کسب و کار شما باید روی این مورد تمرکز کند تا در حال حاضر با تقاضای کمتری کارهای بیشتری انجام دهید. و تست سئو می تواند به دستیابی به آن دستاوردهای بازده بسیار مورد نیاز نیز کمک کند.

یکی از هزینه های منابع اصلی برای استراتژی سئو شما مهندسی زمان است. اگر هر تغییر وب سایت نیاز به مشارکت تیم مهندسی شما دارد. این سهم قابل توجهی در هزینه کلی برنامه شما خواهد بود.

و اگر تغییراتی که انجام می‌دهند در واقع به یک مزیت واضح منجر نشوند، اثبات بازگشت سرمایه شما بسیار دشوارتر می‌شود.

اما با وجود یک برنامه تست سئو قوی، می توانید از این سناریو جلوگیری کنید. تست سئو به شما این امکان را می دهد که، آنهایی که قطعی نیستند و آنهایی که تاثیر منفی دارند را شناسایی کنید. تیم مهندسی شما فقط باید اولین مورد را پیاده سازی کند. این امر تقاضای کلی برای زمان آنها را کاهش می دهد و تضمین می کند که تلاش آنها به افزایش ترافیک جستجو تبدیل می شود.

بهره وری بیشتر تست سئو

اساساً، شما تغییرات سودمند را اجرا می کنید و از تغییرات منفی اجتناب می کنید. همه اینها در حالی که تقاضای مهندسی را کاهش می دهید. و این یک مورد تجاری بسیار قوی را از نقطه نظر کارایی ایجاد می کند.

دوری کردن از ضرر باعث افزایش امنیت می شود

شما برگ برنده خود را برای پرداخت هزینه پروژه بدست آورده اید. سپس، دستاوردهای بهره وری خود را در بالا قرار داده اید. اکنون، می توانید یک مزیت تجاری دیگر اضافه کنید: امنیت.

اگر تست نمی کنید، پس هیچ تضمینی در مورد ابتکارات سئوی شما وجود ندارد. حتی تغییراتی که به نظر برنده‌های آشکار می‌رسند می‌توانند عواقب ناخواسته‌ای داشته باشند. و مسئله فقط اجتناب از بلایای بزرگ نیست، حتی خسارات جزئی نیز می تواند افزایش یابد.

با توجه به اینکه کسب‌وکارهایی که در این زمان‌های پرتلاطم تلاش می‌کنند جایگاه ثابتی پیدا کنند، برای فروش پروژه خود باید اطمینان داشته باشید. و این چیزی است که تست سئو می تواند ارائه دهد.

با آزمایش، هر تغییری که می‌خواهید انجام دهید، شواهدی برای پشتیبان‌گیری از آن خواهید داشت. بنابراین، نیازی نیست که به اعتماد تیم رهبری خود تکیه کنید. شما به سادگی می توانید آمار به دست آمده را به آنها نشان دهید.

کشف بردهای بزرگ

البته، همه چیز کاهش ریسک و از دست دادن تغییرات نیست. هنگامی که همه چیز درست شد، پایه‌ای برای یافتن آن پیروزی‌های بزرگ خواهید داشت. پیشرفت‌های مهمی که نمی‌توانستید به روش دیگری شناسایی کنید. این شامل ایده های رادیکال و شرط‌بندی‌های مخاطره‌آمیز هم می‌شود که رقبای شما، که به این دقت آزمایش نمی‌کنند، نمی‌توانند با آنها رقابت کنند و شما در این میدان برنده بزرگ خواهید بود.

اینها در بالای استراتژی سئوی شما هستند. برای موفقیت پروژه یا اثبات بازگشت سرمایه به آنها متکی نیستید. اما با یافتن آنها، می توانید به بزرگترین جاه طلبی های خود دست یابید و برای پروژه بعدی خود قدم قوی تری بسازید.

با SearchPilot سریعتر تست کنید

تیم های سئو برای ارائه نتایج با فشار بیشتری نسبت به قبل مواجه هستند. اما در یک محیط ریسک گریز، توجیه آن نوع بازی های جسورانه ای که واقعاً می توانند جرکت های مهمی را انجام دهد نیز دشوار است.

به همین دلیل تست سئو ضروری است. با وجود یک برنامه آزمایشی مؤثر، می‌توانید برای بلندپروازانه‌ترین طرح‌ها نیز یک کیس تجاری بسیار عالی بسازید. وبسایت SearchPilot یکی از ابزارهای آنلاین بسیار مناسب برای تست SEO A/B است میتوانید از آن استفاده کنید.

منبع : SearchPilot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجوی وبسایت


دیاکو عزیزی نیم‌رخ

درباره‌ی نویسنده


دسته‌بندی‌های محبوب


پیوندهای مفید

لینک‌هایی که مفید یافتم و می‌خواهم به اشتراک بگذارم.


دانلود رایگان کتاب هوش مصنوعی مولد چیست؟